slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Radomsko

Apartament do wynajęcia Radomsko

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Radomsku (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 47,88 m2 z podziałem na 2 pokoje w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 690 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe. Cena do negocjacji.

Ekskluzywny apartament na wynajem jedynie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Na zmotoryzowanych czekają 2 miejsca parkingowe:
– 1 w podziemnym garażu;
– 1 na naziemnym parkingu.
Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje gustownie zaaranżowanym oraz umeblowanym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy, w otoczeniu zadbanej zabudowy. Miłe i spokojne sąsiedztwo. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem koniecznie należy dodać nowocześnie zaprojektowane we współczesnym stylu wnętrze:
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnia;
– łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z dostępem do rowerowi, siłowni, placu zabaw, grilla i innych atrakcji. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (dwa czynsze) + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą najmu luksusowego apartamentu. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Ekskluzywny apartament do wynajęcia godny polecenia ze względu na cenę i lokalizację. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1339)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl