slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 422 tys. zł i powierzchnia 33,17 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1960 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 722 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności unikatową lokalizacją w przepięknej, zielonej okolicy. W zasięgu wzroku mamy całą niezbędną do codziennego życia infrastrukturę (szkoły, przedszkola, sklepy). Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią ścieżki spacerowe, a rodziny z małymi dziećmi – place zabaw. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także swoim eleganckim wnętrzem, gdzie część umeblowania (kuchnia) sprowadzana była na indywidualne zamówienie. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zostało pieczołowicie odremontowane z wymianą instalacji, okien, a także położeniem nowych podłóg.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka;
– pokój;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się także jako lokata kapitału (późniejszy, lukratywny wynajem). Polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium i komercyjnym.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16392)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl