slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 52,9 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 153 zł/m2. Kamienica o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 590 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa perfekcyjnie odremontowanym w estetycznym stylu wnętrzem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon;
– sypialnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– balkon;
– aneks kuchenny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się m.in. rozprowadzona instalacja klimatyzacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem WGN.  Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury:
– sklepy
– galerie handlowe
– restauracje
– wyższe uczelnie.
Okolica obfituje w przepiękne tereny zielone i aleje spacerowe nad rzeką. Na koniec warto zaznaczyć, że lokalizacja umożliwia szybki dojazd do różnych część miasta.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16417)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl