slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 32,64 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 974 zł/m2, co daje 195 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do sprzedaży z ładnym balkonem oraz funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzem: pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło remont, w trakcie którego między innymi wymieniono instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, zmodernizowano łazienkę etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętym w cenie umeblowaniem + wyposażeniem kuchni + sprzętem AGD.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Wokół wiele punktów usługowo-handlowych, a także niezbędnych instytucji. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacjom. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-522)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl