slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 68 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 618 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 450 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu i wygody. Ekskluzywny apartament do sprzedaży estetycznie wyposażony. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w cichej okolicy. Wokół zadbana zabudowa. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto prestiżowym, słonecznym i doskonale zaaranżowanym wnętrzem: łazienka z wc + pokój młodzieżowy + sypialnia + balkon + strefa jadalniana + aneks kuchenny + salon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy miejsce postojowe na naziemnym parkingu, a także komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Gwarancja spokojnej transakcji.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1188)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl