3 ujęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Zgorzelec

Apartament na sprzedaż Zgorzelec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Zgorzelcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek willowy oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 142 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 3 838 zł/m2, co daje 545 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. W najbliższej okolicy dużo zieleni. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: taras + gabinet + pralnię + przedpokój + wiatrołap + kotłownię + pokój + komórkę na sprzęt ogrodowy + komórkę na sprzęt rowerowy
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: przedpokój + 3 pokoje + łazienkę z wc + kuchnię.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przepięknym ogrodem. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż.

Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jego zakup. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-550)

Kontakt:
e-mail: zgorzelec@wgn.pl