fragment ciekawie zaaranżowanego salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 290 tys. zł i powierzchnia 100 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1912 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 2,9 tys. zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont i jest umeblowany. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą: kuchnia + sypialnia + pokój dzienny + przedpokój + garderoba + wc. Luksusowy apartament na sprzedaż ogrzewany gazowo. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa dodatkowo doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie kompletnej infrastruktury: sklepów, szkół, punktów usługowych, przedszkoli itp.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-986)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl