slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra

Apartament na sprzedaż Zielona Góra

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Zielonej Górze (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 30 m2, lokalizacją na VII piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 067 zł/m2. Wieżowiec o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 242 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim przepięknym balkonem i komfortowym wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + aneks kuchenny + pokój + balkon + przedpokój + łazienka. Do oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada szyfrowany domofon. Osoby zmotoryzowane docenią możliwość parkowania przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie. Warto podkreślić, że cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje umeblowanie + wyposażenie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Mamy tu żłobek, przedszkole, szkołę, kościół, siłownię, liczne sklepy i punkty usługowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się także jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie lub/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pomagamy przy kredycie hipotecznym i zapewniamy obsługę notarialną. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mejlowego. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-269)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl