slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra

Apartament na sprzedaż Zielona Góra

Luksusowy apartament na sprzedaż w Zielonej Górze (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 359 tys. zł i powierzchnia 47 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 638 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim wystylizowanym, gustownie zaaranżowanym i wysmakowanym wnętrzem z praktycznym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– balkon;
– łazienka z wc;
– kuchnia;
– przedpokój;
– sypialnia;
– balkon;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z umeblowaniem. Wielbicieli nowoczesnych rozwiązań zainteresuje na pewno światłowód. Rodziny posiadające samochód docenią opcję wynajęcia bądź wykupienia garażu na poziomie -1. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przepięknym, słonecznym, olbrzymim balkonem, a także piwnicą.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada szyfrowany domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także fantastyczną lokalizacją w poszukiwanej okolicy. Wokół dużo zieleni. Panuje tu niczym niezmącona cisza i spokój. Szybko dojdziemy do punktów usługowych, marketów, galerii handlowej, placów zabaw, przedszkoli, żłobków, szkół, sklepów.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. WGN gwarantuje pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-458)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl