slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Apartament na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 211 250 zł i powierzchnia 32,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6,5 tys. zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w rewelacyjnej lokalizacji, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki mamy: szkoły, przedszkola, placówki medyczne, punkty usługowe oraz różne sklepy. W okolicy nie brakuje także malowniczych terenów zielonych.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z praktyczną komórką lokatorską (przynależna, dodatkowo płatna). Zamożne rodziny posiadające samochód mają możliwość dokupienia dwóch rodzajów miejsc parkingowych: naziemnego bądź podziemnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dodatkowo przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także fantastycznie zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, gdzie znajdziemy:
– balkon;
– łazienkę;
– hol;
– sypialnię;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9486)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl