slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 61,14 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 236 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 259 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do ostatecznego uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych rodzin, które cenią wysoki standard, luksus, spokojną okolicę, a także szeroki dostęp do pełnej infrastruktury. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepów, placu zabaw, a także rozległych terenów zielonych. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętym w cenie częściowym umeblowaniem. Właściciele aut docenią liczne miejsca parkingowe bezpośrednio przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależną piwnicą. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada szyfrowany domofon. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać funkcjonalny rozkład wnętrza, gdzie znajdziemy:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI:
– kuchnię;
– przedpokój;
– pokój dzienny;
– łazienka z wc;
– 2 balkony;
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI:
– sypialnię
– duży pokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www. wgn.pl. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-441)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl