slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2023 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 600 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 35 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie nowy i dotychczas przez nikogo nie zamieszkały. Na zmotoryzowanych czeka prywatne miejsce postojowe (w cenie). Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim komfortowym, wystylizowanym w nowoczesnym designie wnętrzem:
– salon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia są w pełni umeblowane, wraz z nowymi sprzętami AGD i RTV.

Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na nowo wybudowanym osiedlu. Lokalizacja gwarantuje dogodne połączenie z centrum. Okolica spokojna i bezpieczna. Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring. Ekskluzywny apartament do wynajmu doskonale nadaje się dla zamożnych singli lub par. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13757)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl