slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,3 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 57 m2 i znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoją nobilitującą lokalizacją w centrum, na zamkniętym i ogrodzonym terenie, w otoczeniu bogatej infrastruktury. W zasięgu krótkiego spaceru mamy wiele sklepów i słynne targowisko miejskie. Amatorzy aktywnego wypoczynku ucieszą się z pobliskiego klubu fitness. Zmotoryzowani docenią z kolei ujęte w cenie miejsce postojowe. Dużym udogodnieniem jest na pewno możliwość korzystania ze znajdujących się w częściach wspólnych rowerowni oraz wózkowni.

Luksusowy apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: korytarz + łazienka + garderoba + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu całkowicie wyposażone i umeblowane. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13893)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl