slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 359 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 62 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 790 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może przepięknym balkonem, nowocześnie odremontowanym wnętrzem oraz ciekawą aranżacją pomieszczeń:
– salon;
– kuchnia;
– 2 pokoje;
– łazienka;
– korytarz;
– balkon.
Osoby zmotoryzowane docenią zamykaną na pilota bramę wewnętrznego parkingu.

Luksusowy apartament na sprzedaż z księgą wieczystą (własnościowy). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją w niedalekiej odległości od sklepów, apteki, banku, restauracji etc.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1287)

Kontakt:
e-mail: w.garncarek@wgn.pl