slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Gran Alacant)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Gran Alacant)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gran Alacant (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 77 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 14 955 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego oddany zostanie do użytku w 2023 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 151 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną i niepowtarzalną lokalizacją w sąsiedztwie plaży. Dojdziemy tam spacerem w nieco ponad dziesięć minut. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie nobilitującej inwestycji, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na morze. W częściach wspólnych znajdziemy egzotyczne ogrody i basen. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Są i specjalne parkingi dla rowerów, co zainteresuje wielbicieli dwóch kołek, są place zabaw, co ucieszy z kolei rodziny z małymi dziećmi, wreszcie na osiedlu nie brakuje miejsc postojowych, co uspokoi zmotoryzowanych. Dużym udogodnieniem są także oferowane komórki lokatorskie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również funkcjonalnym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– 2 sypialnie;
– taras;
– przedpokój;
– 2 łazienki;
– salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wygodę oraz bezpieczeństwo. Do długiej listy udogodnień podnoszących komfort użytkowania koniecznie trzeba dopisać klimatyzację. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9273)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl