slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje trzy pokoje o łącznej powierzchni 46,52 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko dla najemców niepalących oraz nieposiadających zwierząt. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na minimum rok (z możliwością przedłużenia). Luksusowy apartament na wynajem stanowi znakomitą propozycję dla najbardziej majętnych najemców ceniących najwyższy standard życia, wygodę, komfort oraz prestiżową lokalizację w centrum. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest na pewno rozprowadzona instalacja klimatyzacji.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa ponadto zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, gdzie znajdziemy: jadalnię + pokój/gabinet + pokój dzienny + aneks kuchenny + łazienkę + sypialnię. Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu jest kompletnie wyposażone oraz umeblowane. Ekskluzywny apartament na wynajem jest nowy (pierwszy najem). Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów WGN. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14248)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl