slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 480 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku z 1992 roku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 51 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 412 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu gustownie zaaranżowanym, eleganckim i odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca stylem i funkcjonalnością. W jego wnętrzu znajdziemy:
– salon;
– balkon;
– kuchnię;
– sypialnię;
– łazienkę;
– korytarz.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno wózkarnię, a zmotoryzowani parking ze szlabanem. Wszystkim na pewno przyda się znajdująca się w częściach wspólnych suszarnia.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje doskonałą lokalizacją, która łączy zalety życia w mieście z bliskością natury. Ekskluzywny apartament na sprzedaż znajduje się w bezpośrednim otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: centr handlowych, aptek, sklepów, stacji benzynowych, placów zabaw, siłowni, przedszkoli, szkół. Dużą zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż są też pobliskie, rozległe tereny zielone (lasy). Ekskluzywny apartament na sprzedaż doskonale nadaje się dla zamożnych rodzin z dziećmi, jak i dla majętnych singli. Spokojna okolica pozwala na relaks po pracy i stwarza idealne warunki do spacerów i uprawiania sportów. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1810)

Kontakt:
e-mail: d.manaj@wgn.pl