slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Gdańsk

Apartament na wynajem Gdańsk

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2,6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje dwa pokoje o łącznej powierzchni 36,15 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia lokatorom najwyższy standard życia na europejskim poziomie w otoczeniu wysmakowanego wnętrza: przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny + taras. Ekskluzywny apartament na wynajem całkowicie wyposażony. Luksusowy apartament do wynajmu stanowi znakomitą propozycję dla majętnego najemcy, który ceni funkcjonalność, elegancję i komfort.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa fantastyczną lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla w znanej i lubianej dzielnicy. Wokół nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury: punkty usługowe, sklepy, obiekty rekreacyjno-sportowe, ekologiczny targ, restauracje, puby, kawiarnie. Luksusowy apartament do wynajmu o wyjątkowo wytwornym wnętrzu. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2483)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl