slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Gdańsk

Apartament na wynajem Gdańsk

Luksusowy apartament do wynajęcia w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w kamienicy z 1900 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 6 500 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 101,69 m2 i korzystną wystawą okien na północ – wschód – zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na I piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 4 pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa swoim przestronnym i komfortowym wnętrzem:
– 2 sypialnie;
– salon;
– pokój;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy piwnica.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się znakomitą lokalizacją w doskonale skomunikowanej i jednej z najbardziej pożądanych okolic w mieście. W pobliżu wyższe uczelnie, sklepy, punkty usługowe, restauracje, galerie handlowe etc. Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do majętnych osób, które marzą o bardzo dobrze skomunikowanej, ale cichej i spokojnej okolicy.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Rodziny posiadające samochód docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji najmu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1576)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl