slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Gdańsk

Apartament na wynajem Gdańsk

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 4,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje trzy pokoje o łącznej powierzchni 82 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2013 roku. Ekspozycja okien w kierunku północ –- południe. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia długoterminowo. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany zamożnym rodzinom lub parom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód, komfortu i w centrum życia kulturalno-biznesowego. Ekskluzywny apartament na wynajem oferuje swoim najemcom fantastyczne widoki z okien na centrum miasta.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: garderoba + balkon + aneks kuchenny + 2 łazienki + pokój dzienny + 2 sypialnie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia całkowicie umeblowane i wyposażone. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca elitarną lokalizacją w samym sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów. Na wyciągnięcie ręki niemal wszystkie najważniejsze zabytki oraz kompletną infrastrukturę. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa ponadto zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1660)

Kontakt:
e-mail: k.szymanska@wgn.pl