slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Konin

Apartament na wynajem Konin

Luksusowy apartament do wynajmu w Koninie (wielkopolskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na trzecim piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,7 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 55 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament na wynajem pachnący jeszcze świeżością. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa stylowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: sypialnia + balkon + przedpokój + salon + łazienka z wc + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na wynajem imponuje w pierwszej kolejności zjawiskową lokalizacją z dogodnym dojazdem do autostrady A2 oraz innych ciągów komunikacyjnych. W najbliższej okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem oraz praktyczną komórką lokatorską. Luksusowy apartament na wynajem tylko dla klientów niepalących. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej dwanaście miesięcy z możliwością przedłużenia.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-515)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl