slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 1,2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne o powierzchni 26,1 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyłącznie dla najemców niepalących i nieposiadających zwierząt. Luksusowy apartament do wynajęcia tylko na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” (podpisywany akt notarialny, którego koszt ponosi najemca). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 1,5 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim gustownie umeblowanym i wyposażonym wnętrzem, gdzie znajdziemy: balkon typu francuskiego + przedpokój + łazienkę z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnię. Luksusowy apartament do wynajmu perfekcyjny dla singla lub pary. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa doskonałą lokalizacją w otoczeniu kompletnego zaplecza handlowo-oświatowo-usługowego. W odległości spaceru znajdziemy popularną i lubianą przez mieszkańców galerię handlową. Nieopodal przepiękne tereny zielone. Cisza i spokój.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-2024)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl