slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Apartament do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1,8 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 70 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać trzy pokoje, najlepszej jakości użyte materiały, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o dwóch kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 tys. złotych.

Luksusowy apartament do wynajęcia na co najmniej rok. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoim fantastycznie umeblowanym i wyposażonym wnętrzem gwarantującym życie na imponującym poziomie. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce parkingowe przy budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również liczne udogodnienia podnoszące komfort życia.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się kameralnym, wytwornym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: 2 łazienki + hol + salon + kuchnia + pokój dzienny + sypialnia. W częściach wspólnych mamy pralnio-suszarnię. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca ponadto atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum. Na wyciągnięcie ręki mamy: szkołę, świetlicę, place zabaw, kościół, restauracje, sklepy, punkty usługowe. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią na pewno ścieżki rowerowe. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14176)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl