nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Ostrów Wielkopolski

Apartament na wynajem Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 150 złotych miesięcznie, 4 pokoje, powierzchnia 56, 1 mkw. a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić od 1 lutego 2021 r. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na wschód – zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu są kompletnie urządzone w nowoczesnym stylu. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowej i edukacyjnej. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9119)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl