kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o 4 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 490 000 złotych (9 582 zł/mkw.), a także wygodną powierzchnię 51,14 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie niezwykle prestiżowego, zamkniętego osiedla z bramą na pilota w centrum miasta. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + pokój dzienny + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + komórka. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością ogólnodostępny parking. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest nieumeblowane.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26213)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl