slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 103 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,9 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ–południe.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko na dłuższy okres. Luksusowy apartament do wynajęcia wykończony z dbałością o każdy szczegół. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwycić może również zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się: 2 sypialnie + pokój dzienny + hol + pralnia + łazienka z wc + kuchnia + taras + garderoba. Warto podkreślić, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament był dotychczas niezamieszkały.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje także nobilitującą lokalizacją w sercu miasta. W zasięgu wzroku przepiękny park. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego w wielostanowiskowym garażu. Luksusowy apartament na wynajem ekonomiczny w eksploatacji dzięki zastosowaniu wysokiej jakości energooszczędnych materiałów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5587)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl