slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2022 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 200 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 56 m2 i korzystną wystawą okien na południe, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku pierwotnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na II piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu jest kompletnie nowy i dotychczas nie był zamieszkały. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim estetycznie zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem luksusowym apartamencie są wyposażone i umeblowane:
– salon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– balkon;
– sypialnia.
Zmotoryzowani docenią przynależne miejsce postojowe na zamkniętym terenie. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może nobilitującą lokalizacją na zamkniętym, bezpiecznym i monitorowanym terenie. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, przedszkole, żłobek, szkoły, przychodnie zdrowia. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości z tytułu obsługi.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5856)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl