slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na dziesiątym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dziesięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 60 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 597 zł/m2, co daje 395 833 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego. Warto podkreślić, że budynek planowany jest do oddania w 2025 roku. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament klasy „deLuxe”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje olbrzymim potencjałem inwestycyjnym (projekt o koncepcji hotelowej). Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoją malowniczą lokalizacją, która polubili zagraniczni inwestorzy z najgrubszym portfelem. A to sprawia, że wartość i cena tutejszych luksusowych apartamentów nieustannie rośnie. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych: boisko do koszykówki + klub fitness + hotel + centrum handlowe + recepcja + baseny + centrum SPA + aquapark + łaźnia turecka + sauna + restauracja + gabinety masażu + bary + grill + amfiteatr. Wokół imponujący kanał wodny przystosowany do zwiedzania gondolą. Na majętne osoby dysponujące autami czekają wewnętrzne i zewnętrzne parkingi. Nieco dalej mieszczą się liczne atrakcje turystyczne, jak np. klasztor, ruiny antycznego miasta, port, plaża.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także swoim wykończonym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: łazienka + salon/sypialnia + balkon + aneks kuchenny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na imponującym poziomie (klimatyzacja + telewizja satelitarna).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-562)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.plv