slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 41,85 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,8 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w rewelacyjnym i poszukiwanym na rynku punkcie miasta. Wokół znajdziemy rozbudowaną infrastrukturę. Rodziny z małymi dziećmi docenią przedszkola, sklepy oraz spacerowe tereny rekreacyjne. Amatorzy aktywnego wypoczynku z kolei ucieszą się z klubów fitness. Wszystkim przydadzą się liczne, pobliskie sklepy.

Luksusowy apartament na wynajem tylko na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca swoim nowoczesnym designem z modnym oświetleniem LED-owym. Przemyślany rozkład pomieszczeń obejmuje:
– przedpokój;
– łazienkę;
– sypialnię;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajmu wraz z przynależnym miejscem postojowym. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,8 tys. zł. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13886)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl