slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Poznań

Apartament na wynajem Poznań

Luksusowy apartament do wynajęcia w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2011 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1 750 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 34,22 m2. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na parterze w 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje w pierwszej kolejności swoim atrakcyjnym, słonecznym i widnym wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedsionek.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacja na kameralnym osiedlu w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrym dojazdem w każde miejsce Poznania. Wokół dużo zieleni (rezerwat przyrody, nadwarciańskie tereny zielone). W okolicy nie brakuje bogatej infrastruktury: punkty handlowo-usługowe, sklepy, markety, piekarnie, cukiernie, apteki, siłownie, przedszkola, szkoły, żłobki, wyższe uczelnie etc. Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest na pewno prywatny ogród + prywatne miejsce parkingowe. Luksusowy apartament na wynajem ogrzewany gazowo. Wielbiciele nowoczesnych technologii docenią na pewno światłowód. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-597)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl