slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Poznań

Apartament na wynajem Poznań

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 4,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje trzy pokoje o łącznej powierzchni 68,48 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2022 roku. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe – zachód. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i udogodnień (klimatyzacja + system smart home). Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią aż dwa miejsca postojowe w hali garażowej (w cenie). Luksusowy apartament na wynajem olśniewa atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu malowniczych Terenów Maltańskich. To doskonałe miejsce do spacerów, rowerowych wycieczek, a także znacznie szerzej pojętej rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może również kameralnym, eleganckim i wytwornym wnętrzem o następującym układzie: balkon + korytarz + wc + łazienka + 2 pokoje + jadalnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadzie najmu okazjonalnego dla klientów bez zwierząt. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-699)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl