slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2021 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 250 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 31 m2 i korzystną wystawą okien na południowy zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na trzecim piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się już od pierwszej prezentacji oryginalnie oświetlonym wnętrzem z zastosowaniem nowoczesnych LED-ów. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom najwyższy standard bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) oraz komfortu. Rodziny posiadające samochód docenią parking przed budynkiem. Entuzjaści nowych technologii docenią na pewno przyłączony światłowód. Wnętrze oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest kompletnie wyposażone i umeblowany. Znajdziemy tu następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienkę + kuchnię + sypialnię + balkon + jadalnię + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na wynajem dotychczas nie był wynajmowany. Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej, na Starym Mieście, w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę i spokój. Na koniec warto zaznaczyć, że luksusowy apartament do wynajęcia imponuje także przepięknym, przestronnym balkonem, komfortowym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami i niebywałym prestiżem. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13261)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl