nowoczesna aranżacja wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 000 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 39 mkw. a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z 2020 roku. Ekspozycja okien na południe.

Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie umeblowany i wyposażony. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu:
– salon
– sypialnia
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w otoczeniu licznych sklepów. Na zmotoryzowanych czekają ogólnodostępne miejsca parkingowe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11742)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl