eleganckie wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 685 tys. złotych, trzy pokoje a także położenie na trzecim piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 76 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 9 013 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2007 roku. Ekspozycja okien na północ – południe. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z miejscem postojowym (dodatkowo płatne) oraz komórką lokatorską (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może na pewno znakomitą lokalizacją nieopodal centrum, z dogodnym dojazdem do autostrady. Wokół rozwinięta infrastruktura: sklepy, apteka, przychodnia zdrowia, salon fryzjerski + piekarnia + szkoła + przedszkole + żłobek. Wokół dużo zieleni (parki). Kameralne osiedle.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– wc
– łazienka
– przedpokój
– 2 sypialnie
– jadalnia
– kuchnia
– salon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są przestrzenne, słoneczne i wygodne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszam serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16207)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl