zaprojektowane w stylu loftu wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 70 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 799 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2001 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa bogatym wnętrzem zaaranżowanym z zachowaniem najnowszych trendów. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + balkon + jadalnia + strefa wypoczynkowa + łazienka
WYŻSZY POZIOM: sypialnia.
Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się na w pobliżu centrum (w nowej zabudowie Starego Miasta). Blisko stąd zarówno do wyższych uczelni, kawiarni, restauracji, a także wielu sklepów. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią rozległe tereny rekreacyjne.

Bardzo polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11499)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl