zbliżenie na salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Wieluń

Apartament do sprzedaży Wieluń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5,9 tys. zł/m2. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Szacowany termin oddania do użytku to rok 2024. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 75,03 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję, adekwatną do zastanego luksusu cenę 442 677 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się przepięknie zaaranżowanym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia: hol + aneks kuchenny + balkon + salon + łazienka + 3 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalną komórką lokatorską (dodatkowo płatne) i możliwością zakupu miejsca postojowego (podziemne / naziemne).

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnej inwestycji. Okolica uznawana jest za spokojną i cichą, a na dodatek niezwykle zieloną. Prestiżu lokalizacji dodaje otoczenie nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Na osiedlu znajdziemy niezbędną infrastrukturę wraz z placami zabaw dla dzieci.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych. Współpracujemy z 15 bankami i gwarantuję profesjonalna pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont. Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71 KC.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1471)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl