skandynawski styl wnętrza ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 30 m2 w trzynastokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,5 tys. zł/m-c. Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2015 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na szóstym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament na wynajem dla osób bez zwierząt. Osoby zmotoryzowane ucieszy miejsce parkingowe przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest widne, jasne i dobrze nasłonecznione.

Ekskluzywny apartament do wynajmu całkowicie wyposażony we wszystkie meble i sprzęty AGD (nowe). Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12375)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl