widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2007 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na V piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 59,85 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta z przepięknym tarasem na dachu, skąd rozpościerają się imponujące widoki na okolicę. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– hol.
Wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu zaaranżowane w stylu dalekiego wschodu.

Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie wyposażony. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje przyszłym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (monitoring + ochrona). Warto zaznaczyć w tym miejscu, że luksusowy apartament na wynajem adresowany jest do osób bez zwierząt (na minimum 12 miesięcy). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12297)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl