odważna kolorystyka salonu w luksusowym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 84 metry kwadratowe powierzchni i położony jest na drugim piętrze w budynku z 2011 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 499 zł/m-c, trzy pokoje oraz lokalizacja w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu stanowi doskonałą propozycję dla osób aktywnych, ceniących przestrzeń i lubiących nowoczesne aranżacje z odważną kolorystyką wnętrz. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca już od pierwszej prezentacji swoimi umeblowanymi oraz wyposażonymi wnętrzami, na które składają się następujące pomieszczenia: sala fitness + balkon + przedpokój + pokój dzienny + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także nobilitującą lokalizacją na Starym Mieście. Na wyciągnięcie ręki znajduje się znana i lubiana przez mieszkańców galeria handlowa. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12639)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl