slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Łódź

Apartament do sprzedaży Łódź

Luksusowy apartament na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 470 000 zł (9 796 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1976 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 47,98 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie umeblowany i odremontowany w eleganckim stylu z dbałością o najmniejsze detale według indywidualnego i przemyślanego projektu. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono wszystkie instalacje oraz grzejniki, a także wstawiono nowe okna. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na ogrodzonym terenie z prywatnym parkingiem. To znakomita lokalizacja w pobliżu bogatej infrastruktury: budynków użyteczności publicznej, sklepów, punktów usługowo-handlowych, znanej galerii handlowej i centrum życia kulturalno-handlowego. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– loggia.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktyczną komórką lokatorską. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą garażu 100 zł/m-c. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są pilnujący terenu dozorcy.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-308)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl