slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio/kawalerka/1 pokój. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1 850 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może wygodną powierzchnią 30 m2 i korzystną wystawą okien na południe, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na III piętrze w 11-kondygnacyjnym wieżowcu.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie nowy i kameralnie zaaranżowany z dbałością o każdy detal. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są umeblowane oraz wyposażone:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Mimo to w luksusowym apartamencie na wynajem panuje cisza i spokój. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy bezpłatny parking przed budynkiem. W okolicy znajdziemy liczne sklepy, pocztę, apteki. Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom duży stopień bezpieczeństwa, za co dopowiadają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. “najmu okazjonalnego”. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13103)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl