slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, 2-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 178 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1930. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 6 178 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 299 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z niecodziennie spotykanym w tym segmencie nieruchomości ogrodem. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, w otoczeniu kompletnej infrastruktury, a jednak w zacisznym i mało ruchliwym miejscu. Na wyciągnięcie ręki mamy: szkoły, przedszkola, siłownie na wolnym powietrzu, place zabaw, hipermarkety, sklepy, dyskonty popularnych sieci etc. Blisko stąd również do terenów zielonych, parków i słynnego skateparku. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe przy budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży po generalnym remoncie w 2021 roku, kiedy to między innymi wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczna, w pokojach na podłodze położono wysokiej klasy ścieralności panele itp. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym oraz możliwością korzystania z pomieszczeń strychowych. Do ceny zakupu ekskluzywnego apartamentu należy doliczyć wynagrodzenie biura oraz koszty notarialne. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania na zakup oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-314)

Kontakt:
e-mail: j.pawlowska@wgn.pl