slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin (okolice)

Apartament na wynajem Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 550 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 35 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjny rozkład 2 pokoi oraz stosunkowo niedawny rok budowy 2009. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także wygodnym położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 2 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca elitarną lokalizacją na terenie słynnej inwestycji deweloperskiej. Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pokoi i pomieszczeń: salon + łazienka + kuchnia + przedpokój + sypialnia + balkon. Ekskluzywny apartament na wynajem o bardzo jasnym, widnym i słonecznym wnętrzu. Królują tu: futurystyczny styl i najnowsze trendy. Luksusowy apartament do wynajęcia ogrzewany z własnej kotłowni, która mieści się w pomieszczeniu piwnicznym.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia do uzgodnienia ze zdecydowanym klientem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-9370)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl