slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin (okolice)

Apartament na wynajem Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2011 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 3 700 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 80 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 3 pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym i eleganckim wnętrzem, dwoma balkonami oraz prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią zarówno garaż, jak i możliwość parkowania drugiego auta na wjeździe (dodatkowo płatne). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– hol
– salon
– aneks kuchenny
– 2 balkony
– 2 sypialnie
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze.
Wszystkie pokoje w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są kompletnie wyposażone, bardzo słoneczne i wykończone bardzo dobrej jakości materiałami.

Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się w otoczeniu bogatej i niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. sklepy, dyskonty popularnych marek, place zabaw, obiekty sportowe. O bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców osiedla dba wyspecjalizowana, całodobowa ochrona.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12998)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl