slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie) typu studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 8-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 240 215 zł i powierzchnia 22,78 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek planowany do oddania w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 545 zł/m2. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży typu „SMART” to innowacja na miarę XXI wieku. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany dla osób młodych i dynamicznych. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią podziemny garaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją nowoczesną i elegancką architekturą oraz wysublimowanym klimatem. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa całodobowy monitoring oraz recepcja. Wokół przepiękne tereny zielone pielęgnowane przez profesjonalną firmę ogrodniczą.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dodatkowo nowi właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku PCC. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Zainteresowała Cię oferta? Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-295)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl