slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin (okolice)

Apartament na wynajem Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2013 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 4 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 100 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Luksusowy apartament do wynajmu zaprojektowany w nowoczesnym designie z unikatowymi elementami wyposażenia sprowadzanymi na specjalne zamówienie z odległej Hiszpanii. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się również praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + części sypialniana;
WYŻSZY POZIOM: wc + kuchnia + część jadalniana + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się doskonałą lokalizacją w nowym budownictwie, na zamkniętym, kameralnym osiedlu, w cichej okolicy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13658)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl