slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 26,32 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 131 zł/m2. Budynek z 1980 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 214 tys. zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Do ceny zakupu ekskluzywnego apartamentu należy doliczyć koszty notarialne.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom nie tylko najwyższy komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo (domofon). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim starannie zaaranżowanym i nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + – pokój dzienny/sypialnia. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny z małymi dziećmi ucieszy pobliski plac zabaw w parku. Na zmotoryzowanych czeka parking z wieloma miejscami postojowymi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się pod lokatę kapitału i późniejszy, dochodowy wynajem. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, które poszukują lokalu „na start”, w cichym, spokojnym i zielonym miejscu. Blisko stąd do dyskontów, sklepów, przedszkoli, szkół, parku etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania tego luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-433)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl