slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Wrocław

Apartament na wynajem Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajęcia we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 67 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament na wynajem znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – zachód. Budynek z 2007 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto swoją ceną 2 600 zł/m-c i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym lokatorom nie tylko najwyższy komfort, ale również bezpieczeństwo, którego strzeże zarówno ochrona, monitoring, jak i antywłamaniowe drzwi. Właściciele aut docenią na pewno przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 120 zł/m-c). Ogromną plusem oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest jego wytworne, kameralne i praktycznie zaprojektowane wnętrze z podziałem na: balkon + przedpokój + łazienkę z wc + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Ciekawostką jest część gospodarcza znajdująca się w osobnym pomieszczeniu.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto doskonałą lokalizacją zaledwie kilka minut spacerem od Rynku (okolice Kępy Mieszczańskiej). Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,6 tys. zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15733)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl