slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament sprzedaż Hiszpania (Estepona, Malaga)

Apartament sprzedaż Hiszpania (Estepona, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Estepona, Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 125 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi.Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno adekwatna do hiszpańskich warunków cena za metr kwadratowy – 20 928 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 2,616 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie dwukilometrowej plaży La Galera z cudowną promenadą i widokami na zatokę Gibraltaru. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są jasne, komfortowe i słoneczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany na otwartym planie, co oznacza, że udało się zoptymalizować przestrzeń i światło. Ogromnym plusem luksusowego apartamentu na sprzedaż są estetycznie wykonane tarasy ozdobione barierkami z bezpiecznego szkła. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 3 sypialnie + 2 łazienki + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta – prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego – kupujący nie płaci prowizji”. Zajmujemy się również obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7391)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl