slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament sprzedaż Hiszpanii (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament sprzedaż Hiszpanii (Costa Del Sol, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Del Sol, Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 3-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 155 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 19 281 zł/m2, co daje 2 988 500 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 4 pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony na europejskim poziomie z ogrzewaniem podłogowym oraz klimatyzacją. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dość powiedzieć, że luksusowy apartament na sprzedaż uważany jest za najwyższej jakości penthouse w całej okolicy. Na straży bezpieczeństwa nieustannie czuwa nowoczesny system alarmowy + ochrona.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: magazyn + pokój dzienny + kuchnia + taras + 3 łazienki + 3 sypialnie. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje znajdujący się w podziemny parking. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest jego rewelacyjna lokalizacja w sąsiedztwie wszystkich, niezbędnych udogodnień. Nie bez znaczenia jest też roztaczający się z okien widok na morze i plażę. Warto nadmienić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy bajkowy ogród oraz prywatny basen. W częściach wspólnych znajdziemy dodatkowy basen, strefę fitness + SPA. W budynku można również korzystać z usług concierge’a.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7104)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl